Афиша

Где провести время? Мотослеты, события, мотофестивали

Пост-реліз
З неймовірним успіхом в самому центрі міста на Неві з 3 по 6 серпня 2017 р відгримів довгоочікуваний VI Міжнародний Мотофестиваль – «St.Petersburg Harley ® Days». Вулиці були наповнені гуркотом моторів, численними любителями хрому – гостями-мотоциклістами з різних куточків планети, яких можна було обчислити за характерними нашивкам на жилетках. Місто закипів мото-життям! Центром тяжіння на ці 4 дні стали площа Островського і територія Анічкова палацу – місце, вже стало традиційним для St.Petersburg Harley ® Days. Генеральним партнером другий рік поспіль стало публічне акціонерне товариство Банк «Об’єднаний фінансовий капітал» – універсальний банк, який здійснює всі основні види банківських операцій.

Численні гості Фестивалю відзначили, що в 2017 році організатори постаралися на славу. Звичайно, адже при підготовці заходу було враховано багатий досвід минулих років, а також досвід 20 міжнародних заходів та виставок, на яких команда Фестивалю побувала протягом року. Все для того, щоб нова зустріч відбулася на найвищому рівні і залишилася надовго в пам’яті учасників! Можна точно сказати, що весь світ мчав на залізних конях на «St.Petersburg Harley ® Days», адже Фестиваль відвідало 90000 чоловік з 27 країн! За розвішаних прапорам країн-учасників на центральній площі під куполом Фестивального парасольки видно, як ми пишаємося нашими гостями!

Програма заходу була дуже насиченою і креативною. Вона повністю відповідала духу свободи і рівності, вражала всіх своїм настроєм і міццю, заряджала енергією тисяч людей, які приїхали аби на власні очі побачити легендарне видовище.

У перші дні Фестивалю свою роботу почали все інтерактивні майданчики. Зона «Мотодром» була насичена активностями і користувалася особливим ажіотажем. Офіційними дилерами Harley-Davidson ® «Аврора» і Harley-Davidson ® Арсенальна були організовані тест-райд нових мотоциклів Harley-Davidson ®, кожному з учасників була дана можливість доторкнутися до легенди, відчути під собою всю міць двигуна від Harley ®, заразитися цією пристрастю ! Традиційна трюка їзда STUNT RIDING SHOW Андрія Кузьміна (СПб), Івана Панфілова (СПб) і Олександра Андрєєва (Москва), а також спеціально запрошений гість Фестивалю, майстер фігурної їзди на мотоциклі Theo Verkamman (Голландія) вражали глядачів феєричними маневрами і професіоналізмом.

Уже три роки Фестиваль проходить під девізом «заправляючи G-Drive» в партнерстві з мережею АЗС «Газпромнефть». Для мотоциклістів, які приїхали до Північної столиці, і учасників мотопарад була організована безкоштовна заправка на станціях мережі. На площі Островського учасники байкер-баттла на швидкісному стенді отримали можливість виграти до 500 літрів G-Drive. Заїзди на одну чверть милі стали новинкою в традиційній програмі фестивалю. 6 найшвидших мотоциклістів нагородив чемпіон світу в гонках на витривалість, пілот російської команди G-DriveRacing Роман Русинів. Крім того, всі бажаючі могли перевірити якість свого палива за допомогою мобільної лабораторії «Газпромнефть», яка була встановлена ​​на майданчику фестивалю.

Паливо для проби можна було принести з собою або відібрати з бензобака мотоцикла безпосередньо на місці і вже через 15 хвилин отримати протокол випробувань з десятком параметрів. У надійності результатів можна було не сумніватися, адже саме такі лабораторії контролюють якість палива мережі АЗС «Газпромнефть» по всій країні.
Однією з зон тяжіння, традиційно, є зона авторських мотоциклів CUSTOM BIKE SHOW і в цьому році колекція поповнилася новими моделями і новими custom- майстернями. Нововведення від Leningrad Chapter H.O.G в цьому році – мото-квест по цікавих місцях Санкт-Петербурга – Pocker Run став приємним сюрпризом для гостей-мотоциклістів. Крім цього в програмі: парад-карнавал оригінальних транспортних засобів CRAZY WHEELS, конкурс тату, конкурс мотошоломів та багато іншого. На окремому майданчику на Крестовському острові пройшов Тенісний турнір за підтримки Генерального спонсора турніру – компанії «РАМЕК».

Музична програма на головній сцені створювала потрібний настрій – різноманітні триб’ют-колективи виконували світові хіти, підігріваючи гостей і отримуючи схвальні відгуки. Друга сцена дивувала гостей щоденними пінними вечірками, танцями та чудовий настрій. Красиві дівчата танцювали в піні, залучаючи публіку, як магніт. Всі бажаючі також мали змогу відвідати велику торговий ярмарок, щоб придбати оригінальні мото-сувеніри і відправитися на екскурсії по історичних місцях, завдяки нашому партнеру – компанії «Невські сезони».

Особливо раділи маленькі гості Фестивалю – для них спільно з офіційним автомобільним партнером Mitsubishi Motors була організована Дитяча зона з автомістечка, аквагримом, батутом, веселими аніматорами та солодкими безкоштовними частуваннями, яка розташувалася на території Анічкова палацу. Поруч з дитячим майданчиком у дорослих гостей Фестивалю була можливість на спеціально побудованих

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *